BMW K 1300 GT
Najděte technické údaje, ceny a recenze.

Klíčové atributy BMW K 1300 GT 2011
Motor a pohon
| Typ motoru | V řadě |
|---|---|
| Vnitřní průměr válců | 80 mm |
| Úder | 64.3 mm |
| Výkon motoru | 160 HP |
| Otáček za minutu při max. výkonu | 9000 ot/min |
| Točivý moment | 135 Nm |
| Točivý moment x otáčky | 8000 ot/min |
| Kompresní poměr | 13 |
| Typ spojky | Více disků v olejové lázni |
| Převodovka | Kardan |
| Počet převodových stupňů | 6 |
| Válce | 4 |
| Údery | Čtyřtaktní |
| Mazání | Suchá jímka |
| Posunutí | 1293 cm³ |
Přední náprava
| Přední odpružení | Strut |
|---|
Zadní náprava
| Zavěšení | Jednoduché kyvné rameno |
|---|
Podvozek
| Rám | Hliník |
|---|---|
| Typ rámu | Dvojitá trubka |
Přední brzdy
| Typ | Svojitý disk |
|---|---|
| Píst | Čtyři písty |
| Pouzdro tlumiče | Fixní třmen |
Zadní brzdy
| Typ | Disk |
|---|---|
| Píst | Dvojitý píst |
| Pouzdro tlumiče | Plovoucí třmen |
Rozměry a hmotnosti
| Šířka přední pneumatiky | 120 mm |
|---|---|
| Výška přední pneumatiky | 70 % |
| Šířka zadní pneumatiky | 180 mm |
| Výška zadní pneumatiky | 55 % |
| Délka | 2318 mm |
| Šířka | 965 mm |
| Výška | 1438 mm |
| Rozvor | 1572 mm |
| Výška sedla | 820 mm |
| Suchá hmotnost | 255 kg |
| Pohotovostní hmotnost | 288 kg |
| Objem palivové nádrže | 24 l |
| Řidičská oprávnění | A |
Cena BMW K 1300 GT
Rok vydání modelu
Současná průměrná tržní cena
BMW K 1300 GT Historie
BMW K 1300 GT 2010

160 HP
1293 cm³
255 kg
203 507,00 Kčprůměrná tržní cena
BMW K 1300 GT 2009

160 HP
1293 cm³
255 kg
209 232,00 Kčprůměrná tržní cena
FAQ BMW K 1300 GT
- Jaká je současná tržní cena BMW K 1300 GT?
- Současná tržní cena BMW K 1300 GT, rok výroby 2010, je 248 170 CZK s průměrně najetými 47 730 km.
- Který je lepší? BMW K 1300 GT nebo {AlternativeBrandModel}?
- Tyto dva motocykly můžete porovnat zde. Všechny výhody a nevýhody porovávaného modelu můžete najít zde.
- Je dostupný BMW K 1300 GT?
- V porovnání s jinými motocykly Touring je dostupnost normální. Na trhu je k dispozici průměrné množství motocyklů BMW K 1300 GT.
- Jak stabilní je cena použitého BMW K 1300 GT? Jaký je cenový trend?
- S ohledem na rok výroby 2011 byla stabilita ceny BMW K 1300 GT normální v porovnání s jinými motocykly Touring. Cenový trend byl -9% v prvním roce, TrendSecondYear}% v druhém roce a TrendThirdYear}% ve třetím roce.
- Jak je populární BMW K 1300 GT?
- Na trhu je po BMW K 1300 GT vysoká poptávka. Výsledky testů tohoto modelu jsou na platformě 1000PS čteny méně často.
- Jaký je zdroj dat pro obsah na této stránce?
- Data pochází z online motocyklového časopisu '1000PS'. 1000PS bylo založeno v roce 2001. Společnost má základnu v Rakousku. Většina obsahu je publikována v němčině Tým ale vytváří motorkářská testovací videa v angličtině na YouTube. Zde můžete najít 1000PS na Instagram.
TOP srovnání
BMW K 1300 GT Obrázky
Zdroj: 1000PS


























